Indywidualna dieta on-line

Konsultacje dietetyczne on-line

Szukasz profesjonalnego wsparcia przy ustaleniu właściwej diety? Dużo pracujesz i nie masz zbyt wiele wolnego czasu? To właśnie dla Ciebie przygotowałem konsultacje dietetyczne online. Równie skuteczne jak tradycyjne konsultacje, przeznaczone dla każdego, kto chce zdrowo się odżywiać, nawet jeżeli mieszka poza Warszawą.

Doskonale rozumiem, że każdemu z nas trudno znaleźć wolną chwilę na relaks, nie mówiąc już o zadbaniu o zdrowie i przygotowanie zbilansowanych posiłków. Nie musisz jednak rezygnować z diety, ponieważ gdziekolwiek jesteś, mogę Ci pomóc. Konsultacje dietetyczne online to oferta, która jest w pełni dopasowana do Twojego stylu życia i zdrowia.

Twoją indywidualną dietę opracuję na podstawie szczegółowo przeprowadzonego wywiadu i zaproponuję urozmaicone posiłki, szybkie i proste przepisy, a co najważniejsze moja dieta online dla Ciebie będzie zdrowa, zróżnicowana i smaczna. W ciągu 6 tygodni współpracy możesz się ze mną swobodnie kontaktować – wyślij maila lub zadzwoń – a ja odpowiem na Twoje pytania i wyjaśnię wątpliwości. Oprócz tego będziesz mieć do dyspozycji obszerne i przejrzyste materiały, z których dowiesz się, jak łatwo i szybko przygotować zdrowe, dietetyczne posiłki.

Jak wyglądają konsultacje dietetyczne online?

  1. Wywiad żywieniowo-medyczny online - na podany w formularzu adres mailowy przesyłam pliki z wywiadem medycznym i żywieniowym. To pierwszy krok w ustaleniu skutecznej diety online i ułożenia Twojego indywidualnego jadłospisu.
  2. Lista zakupów oraz porady - w czasie oczekiwania na spersonalizowaną dietę, prześlę Ci listę zakupów złożoną z produktów, z których będziesz korzystać oraz ważne porady na temat odżywiania. Listę zakupów znajduje się w emailu wraz z wywiadem żywieniowo medycznym, którym przesyłam po dokonaniu wpłaty.
  3. Indywidualnie dobrana dieta - w ciągu max. 5 dni roboczych po analizie otrzymanych informacji przesyłam szczegółowo rozpisaną dietę. Dieta, którą ode mnie otrzymasz to obszerny materiał (ok. 15 stron) z propozycjami urozmaiconych i smacznych posiłków.
  4. 6 tygodni konsultacji - w tym czasie jestem do Twojej dyspozycji mailowo lub telefonicznie. Odpowiem na każde pytanie i wyjaśnię wątpliwości.
  5. Dodatkowe usługi w ramach konsultacji - jeżeli będziesz zainteresowany, oprócz diety, mogę przygotować dla Ciebie również suplementację oraz plan treningowy (w cenie konsultacji dietetycznej).

 

Cena pierwszej konsultacji dietetycznej online wraz z 6-tygodniowym programem opieki to 250 zł.

Każda następna konsultacja (i kolejne 6 tygodni opieki) kosztuje 150 zł.

 

Kup konsultację dietetyczną on-line