Indywidualna dieta on-line

Konsultacje dietetyczne

Szukasz skutecznej diety, żeby schudnąć? Trenujesz od dłuższego czasu, ale nie widzisz efektów? Masz problemy zdrowotne i potrzebujesz wsparcia w opracowaniu odpowiedniego programu żywieniowego? Spotkaj się ze mną – pomogę Ci w tym! Porozmawiamy o diecie i treningu.

Dieta to nie tylko odchudzanie. To również sposób odżywiania, który wspiera budowanie masy mięśniowej i zwiększa nasze zdolności treningowe. Jeżeli oprócz treningu chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, opracuję dla Ciebie zdrową, skuteczną dietę.

Najważniejszym krokiem do Twojej indywidualnej diety jest szczegółowy wywiad żywieniowo-medyczny, który przeprowadzę podczas naszego pierwszego spotkania. Oprócz praktycznej diety otrzymasz ode mnie obszerne i przejrzyste materiały na temat przygotowania prostych i smacznych dietetycznych posiłków. Moje przepisy opierają się na zdrowych produktach, które łatwo kupisz, a dzięki temu szybciej przygotujesz jedzenie. Udowodnię Ci, że zdrowe posiłki nie muszą być skomplikowane i czasochłonne w przygotowaniu.

Jak wyglądają stacjonarne konsultacje dietetyczne?

  1. Wywiad żywieniowo-medyczny - podczas pierwszego spotkania przeprowadzę szczegółową rozmowę, która pozwoli mi ocenić Twój stan zdrowia i zgromadzić niezbędne informacje do opracowania skutecznej diety i ułożenia indywidualnego jadłospisu.
  2. Indywidualnie opracowana dieta - na drugim spotkaniu, które odbywa się po max. 5 dniach roboczych, wspólnie analizujemy opracowaną przez mnie dietę. Dieta, którą ode mnie otrzymasz to obszerny materiał (ok. 15 stron) z propozycjami urozmaiconych i smacznych posiłków.
  3. 6 tygodni konsultacji - w tym czasie jestem do Twojej dyspozycji mailowo i telefonicznie. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnię wątpliwości.
  4. Dodatkowe usługi w ramach konsultacji - jeżeli będziesz zainteresowany, oprócz diety, mogę przygotować dla Ciebie również suplementację oraz plan treningowy (w cenie konsultacji dietetycznej).

 

Cena pierwszej konsultacji wraz z 6-tygodniowym programem opieki to 400 zł. Opłata za konsultację następuje gotówką lub przelewem do dnia drugiego spotkania.

Każda następna konsultacja kosztuje (i kolejne 6 tygodni opieki) 200 zł.

Na konsultacje stacjonarne zapraszam do poradni w Warszawie przy ul. Aleje Solidarności 129/131 (Strefa Mocy)

JEŚLI CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W PORADNI NAPISZ DO MNIE